Používame vlastné súbory cookies spoločne s cookies tretích strán, aby sme Váš zážitok a naše služby robili lepšími, a to vďaka analýze Vášho pohybu po našej webovej stránke. Ak budete pokračovať v prezeraní stránky, znamená to, že súhlasíte s podmienkami jej použitia.

0940 798 452   info@kids-teenagers.sk


Dievčenské svetre

Svetríky sú praktické a módne detské doplnky na nosenie na každý deň. Využi ich prítomnosť v šatníku svojej malej princeznej a dodaj dievčenský pôvab každému outfitu, 

Nižšie môžete využiť filtrovanie tovaru podľa ceny, alebo podľa rôznych parametrov ako veľkosť, farbaznačka, ktoré vám pomôžu nájsť to správne oblečenie v našom online obchode s oblečním.

Kliknutím na políčko akcia, filtrujete všetky produkty za akciové ceny.

 

Parametre
akcia
 

CENA 24,90 €

novinka


 

CENA 24,90 €

novinka


 

CENA 18,70 €

novinka


 

CENA 18,70 €

novinka


19,90 €

CENA 5,50 €

akcia

Svetre naše každodenné

Sú dobrým, príjemným spoločníkom v chladnejších dňoch nielen počas zimy, ale i leta a jari. Detské svetríky sa stali základom detského šatníka. 

Dievčenské svetríky sa osvedčujú pri mnohých príležitostiach. Nájdite tie najkrajšie z našej online ponuky a vytvorte si so svojou dcérou najkrajší outfit pre chvíle, na ktoré sa nezabúda.

Naučte Vašu malú milovníčku módy, ako vyberať oblečenie a ako sa pekne obliecť. Vyberajte dievčenské šaty, ktoré doplníte pletenými svetríkmi, alebo elegantné detské blúzky a sukničky. U nás nájdete širokú ponuku detského sviatočného oblečenia na svadby pre družičky, dievčenské šaty na prvé sväté prijímanie, ktoré doplníte pletenými bielymi svetríkmi alebo bielym bolerkom.

Vytvorené systémom www.webareal.sk

ZDcyNmQw